آموزش تنظیمات اینستاگرام

Help

بخش Help مهمترین بخش هر اپلیکیشن است. این بخش همواره به کاربران در رفع مشکلات به وجود آمده و همچنین به تولیدکنندگان نرم افزار جهت بهبود کیفیت نرم افزار کمک می‌کند. در اپلیکیشن اینستاگرام نیز این بخش وجود دارد و کاربران برای رفع مشکلات و همچنین سوالات احتمالی به وجود آمده به این بخش مراجعه می‌کنند. با نایس فالوور همراه باشید.

تنظیمات بخش HELP در اینستاگرام

تنظیمات بخش HELP در اینستاگرام

بخش Help دارای سه گزینه است.

  • Report a Problem: گزارش خرابی اپلیکیشن در اینستاگرام این امکان را به شما می‌دهد در صورت به وجود آمدن مشکل آن را به قسمت پشتیبانی گزارش دهید تا در جهت رفع خرابی به شما کمک کنند.
  • Help Center: مرکز کمک اپلیکیشن به شما کمک می‌کند تا راهنمایی لازم برای استفاده از اینستاگرام را مطالعه کنید. کافیست از این بخش وارد سایت شوید و برای رفع مشکل خود شروع به مطالعه کنید.
  • Privacy and Security Help: بخش حریم خصوصی و امنیت است. این بخش گزینه‌های زیادی دارد که به شما در ایجاد امنیت و حفظ حریم خصوصی اکانت شما راهنمایی می‌کند.

About

این بخش شامل توضیحاتی مربوط به خط مش(Data Policy)، سورس باز(Open Source Libraries) و شرایط استفاده(Terms of Use) از نرم افزار است. با کلیک روی هر گزینه وارد سایت می‌شوید و توضیحات مربوطه را مطالعه می‌کنید.

تنظیمات بخش ABOUT در اینستاگرام

تنظیمات بخش ABOUT در اینستاگرام

 

این بخش تنظیمات مربوط به ورود و خروج شما از اپلیکیشن است.

  • Login info: احتمال داره کاربران از چند اکانت اینستاگرام استفاده کنند یک اکانت شخصی و یک اکانت تجاری در این صورت مدیریت اکانت‌ها و یادآوری پسوردها کار سختی است. این بخش به شما کمک می‌کند با انتخاب یکی از چند اکانت خود به عنوان اکانت اصلی، دیگر اکانت‌های موجود را به آن متصل کنید. با این عمل شما با ورود از اکانت اصلی خود بقیه اکانت‌های شما نیز به صورت خودکار وارد می‌شوند.
  • Add Account: در این بخش شما قادر به ورود اکانت‌های دیگر خود هستید. با این گزینه امکان ساخت اکانت جدید نیز فراهم می‌شود.
  • Log Out Account: با این گزینه شما از اکانت خود خارج می‌شوید.
  • Log Out All Account: این گزینه مانند گزینه قبلی است ولی یک تفاوت بین آنها وجود دارد با این گزینه شما از تمام اکانت‌های خود خارج می‌شوید.

 

Archive

در اینستاگرام قابلیتی وجود دارد به نام آرشیو، این گزینه زمانی به کار می‌آید که شما نسبت به ارسال پست یا پاک کردن پستی تردید دارید. در این صورت کافیست با استفاده از این گزینه پست مورد نظر خود را به آرشیو انتقال دهید. با این کار پست مورد نظر به جزء شما برای فرد دیگری قابل رویت نیست.

در ادامه آموزش کامل تنظیمات آرشیو با نایس فالوور همراه باشید.

نحوه آرشیو پست

برای آرشیو پست خود در اینستاگرام کافیست وارد اکانت خود شوید از قسمت پست‌ها، عکس یا فیلم مورد نظر خود را انتخاب کنید. با باز شدن آن در قسمت بالا سمت راست گزینه سه نقطه را کلیک کنید. بعد از آن پنجره باز می‌شود که گزینه‌های متعددی دارد. گزینه Archive را انتخاب کنید. اکنون پست شما در آرشیو ذخیره شد.

بازگردانی پست از آرشیو

بعد از اینکه پست‌های خود را در اکانت بایگانی کردید، می‌توانید از قسمت آرشیو پست‌های خود را نظاره کنید. برای بازگردانی کافیست به قسمت آرشیو رفته و بعد پست‌ را انتخاب کنید و سه نقطه بالای پست سمت راست را بزنید و گزینه برگشت به پروفایل(Show on profile) را انتخاب کنید. با این عمل پست به پروفایل شما برمی‌گردد.

تنظیمات بخش آرشیو در اینستاگرام

تنظیمات بخش آرشیو در اینستاگرام

بایگانی استوری اینستاگرام

در بخش Archive قسمتی به عنوان آرشیو استوری وجود دارد. این بخش تمام استوری‌های شما را به صورت خودکار از اول تا آخر استوری می‌کند. پس نیازی به ذخیره استوری ندارید. همچنین در این بخش قابلیتی موجود است که استوری شما با هر مکانی ذخیره شده باشد برای شما نمایش داده می‌شود. یعنی اگر در استوری خود لوکیشنی زده باشید در این قسمت استوری شما با توجه به لوکیشن آن ذخیره می‌شود.

..

اینستاگرام یکی از مدیاهای پرطرفدار امروز است که شما می توانید با هزینه ای ناچیز وارد خدمات آن شوید. در این زمینه می توان گفت که عده بسیاری فعالیت خود را در این برنامه با هزینه ای ناچیزی با خرید فالوور اینستاگرام آغاز می کنند و در نهایت می توانند به درآمد میلیونی از طریق آن دست پیدا کنند.

بازگردانی استوری از آرشیو

جهت بازگردانی یک استوری کافیست به این بخش مراجعه کنید و بعد از انتخاب استوری خود از قسمت پایین سمت راست بر روی گزینه share کلیک کنید.

در این قسمت گزینه‌های دیگر جهت ذخیره استوری در گالری و همچنین استفاده از استوری به عنوان یک پست نیز وجود دارد که در صورت نیاز قادر به استفاده از آن هستید. در نهایت گزینه Delete برای حذف استوری از آرشیو نیز موجود است.

همین الان فالوور واقعی بخر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست